ИнтернетДизайн

хороший веб-дизайн - это не о характере дизайнера, а о характере контента

Что такое веб-дизайн

Sitenize ilk girildiğinde göze hoş gelen bir веб-дизайн ile karşılaşılırsa ne olur? FTC Media поможет вам узнать ответ на этот вопрос. Приятная тема позволяет клиенту проводить на сайте больше времени.

веб-дизайн ‘da renklerin uyumu, logonun konumlanması, içeriklerin ve görsellerin doğru yerde kullanılması gibi birçok alana dikkat edilir. Arka plan rengi/resmi ile içerik rengi ve yazı stili uyuşmazsa kullanıcı sitenizden hemen çıkacaktır.

FTC Media

FTC Media делает все за вас

FTC Media bütün bu işleri sizin yerinize planlıyor ve uygulamaya koyuyor. Uzman kadromuz Дизайн dünyasını yakından takip etmekte. Son çıkan yenilikleri, güncellemeleri sizin adınıza web sitenize uyguluyor ve harika bir tasarım ortaya çıkarıyor. FTC Media ,веб-дизайн 'не оставляет вас в покое.

ВАЖНЫЕ ОБЛАСТИ ВЕБ-ДИЗАЙНА

  • Düzen: Web sitesinde kullanılacak görsellerin ve içeriklerin gözü yormayacak şekilde olması gerekir. Kullanıcı, aradığı bilgiye vakit kaybetmeden ulaşmalı. Bu sayede kullanıcının sitemizde kalma süresini uzatmış oluruz.
  • Цвет: Цвета должны быть совместимы друг с другом и с содержимым. Выбор цвета не должен быть необязательным и должен отражать фирменный стиль.
  • Графика: Sitemizin açılış hızını oldukça etkileyen grafik seçiminde ince çalışılması gerekir. Yüksek boyutlu görseller veya videolar sitemizi kötü yönde etkiler.
  • Шрифт: Выбор цвета и шрифта, который не соответствует цвету фона или изображению, заставляет читателя покинуть сайт.
  • Содержание: Bir tasarımın en can alıcı noktası. Интернет Sitenizde girdiğiniz içerikler hem yazı tipi açısından uygun olmalı, hem rengi uyumlu olmalı, hem de aranan cevabı direkt olarak vermesi. Bunun yanında seo uyumlu olmalı.
ru_RURussian