WebDesign

good web design is not about the character of the designer, but about the character of the content

What is Web Design

Sitenize ilk girildiğinde göze hoş gelen bir Web design ile karşılaşılırsa ne olur? FTC Media helps you learn the answer to this question. A pleasing theme allows the customer to spend more time on the site.

Web design ‘da renklerin uyumu, logonun konumlanması, içeriklerin ve görsellerin doğru yerde kullanılması gibi birçok alana dikkat edilir. Arka plan rengi/resmi ile içerik rengi ve yazı stili uyuşmazsa kullanıcı sitenizden hemen çıkacaktır.

FTC Media

FTC Media Do It All For You

FTC Media bütün bu işleri sizin yerinize planlıyor ve uygulamaya koyuyor. Uzman kadromuz Design dünyasını yakından takip etmekte. Son çıkan yenilikleri, güncellemeleri sizin adınıza web sitenize uyguluyor ve harika bir tasarım ortaya çıkarıyor. FTC Media ,Web design 'does not leave you alone.

IMPORTANT AREAS OF WEB DESIGN

  • Düzen: Web sitesinde kullanılacak görsellerin ve içeriklerin gözü yormayacak şekilde olması gerekir. Kullanıcı, aradığı bilgiye vakit kaybetmeden ulaşmalı. Bu sayede kullanıcının sitemizde kalma süresini uzatmış oluruz.
  • Color: Colors must be compatible with each other and the contents. Color selection should not be optional and should reflect corporate identity.
  • Graphic: Sitemizin açılış hızını oldukça etkileyen grafik seçiminde ince çalışılması gerekir. Yüksek boyutlu görseller veya videolar sitemizi kötü yönde etkiler.
  • Font: Color and font selection that does not match the background color or image causes the reader to leave the site.
  • Content: Bir tasarımın en can alıcı noktası. Web Sitenizde girdiğiniz içerikler hem yazı tipi açısından uygun olmalı, hem rengi uyumlu olmalı, hem de aranan cevabı direkt olarak vermesi. Bunun yanında seo uyumlu olmalı.
en_GBEnglish