NetzDesign

Bei gutem Webdesign geht es nicht um den Charakter des Designers, sondern um den Charakter des Inhalts

Was ist Webdesign?

Sitenize ilk girildiğinde göze hoş gelen bir Web-Design ile karşılaşılırsa ne olur? FTC Media hilft Ihnen, die Antwort auf diese Frage zu lernen. Ein ansprechendes Thema ermöglicht es dem Kunden, mehr Zeit auf der Website zu verbringen.

Web-Design ‘da renklerin uyumu, logonun konumlanması, içeriklerin ve görsellerin doğru yerde kullanılması gibi birçok alana dikkat edilir. Arka plan rengi/resmi ile içerik rengi ve yazı stili uyuşmazsa kullanıcı sitenizden hemen çıkacaktır.

FTC Media

FTC Media erledigt alles für Sie

FTC Media bütün bu işleri sizin yerinize planlıyor ve uygulamaya koyuyor. Uzman kadromuz Design dünyasını yakından takip etmekte. Son çıkan yenilikleri, güncellemeleri sizin adınıza web sitenize uyguluyor ve harika bir tasarım ortaya çıkarıyor. FTC Media ,Web-Design 'lässt dich nicht allein.

WICHTIGE BEREICHE DES WEBDESIGN

  • Düzen: Web sitesinde kullanılacak görsellerin ve içeriklerin gözü yormayacak şekilde olması gerekir. Kullanıcı, aradığı bilgiye vakit kaybetmeden ulaşmalı. Bu sayede kullanıcının sitemizde kalma süresini uzatmış oluruz.
  • Farbe: Farben müssen miteinander und mit dem Inhalt kompatibel sein. Die Farbauswahl sollte nicht optional sein und die Corporate Identity widerspiegeln.
  • Grafik: Sitemizin açılış hızını oldukça etkileyen grafik seçiminde ince çalışılması gerekir. Yüksek boyutlu görseller veya videolar sitemizi kötü yönde etkiler.
  • Schriftart: Die Auswahl von Farben und Schriftarten, die nicht mit der Hintergrundfarbe oder dem Bild übereinstimmen, führt dazu, dass der Leser die Site verlässt.
  • Inhalt: Bir tasarımın en can alıcı noktası. Netz Sitenizde girdiğiniz içerikler hem yazı tipi açısından uygun olmalı, hem rengi uyumlu olmalı, hem de aranan cevabı direkt olarak vermesi. Bunun yanında seo uyumlu olmalı.
de_DEGerman