УебДизайн

добрият уеб дизайн не е за характера на дизайнера, а за характера на съдържанието

Какво е уеб дизайн

Sitenize ilk girildiğinde göze hoş gelen bir уеб дизайн ile karşılaşılırsa ne olur? FTC Media ви помага да научите отговора на този въпрос. Приятната тема позволява на клиента да прекарва повече време на сайта.

уеб дизайн ‘da renklerin uyumu, logonun konumlanması, içeriklerin ve görsellerin doğru yerde kullanılması gibi birçok alana dikkat edilir. Arka plan rengi/resmi ile içerik rengi ve yazı stili uyuşmazsa kullanıcı sitenizden hemen çıkacaktır.

FTC Media

FTC Media направи всичко за вас

FTC Media bütün bu işleri sizin yerinize planlıyor ve uygulamaya koyuyor. Uzman kadromuz Дизайн dünyasını yakından takip etmekte. Son çıkan yenilikleri, güncellemeleri sizin adınıza web sitenize uyguluyor ve harika bir tasarım ortaya çıkarıyor. FTC Media ,уеб дизайн не те оставя на мира.

ВАЖНИ ОБЛАСТИ НА УЕБ ДИЗАЙН

  • Düzen: Web sitesinde kullanılacak görsellerin ve içeriklerin gözü yormayacak şekilde olması gerekir. Kullanıcı, aradığı bilgiye vakit kaybetmeden ulaşmalı. Bu sayede kullanıcının sitemizde kalma süresini uzatmış oluruz.
  • Цвят: Цветовете трябва да са съвместими помежду си и съдържанието. Изборът на цвят не трябва да е по избор и трябва да отразява фирмената идентичност.
  • Графика: Sitemizin açılış hızını oldukça etkileyen grafik seçiminde ince çalışılması gerekir. Yüksek boyutlu görseller veya videolar sitemizi kötü yönde etkiler.
  • Шрифт: Изборът на цвят и шрифт, който не съвпада с цвета на фона или изображението, кара читателя да напусне сайта.
  • Съдържание: Bir tasarımın en can alıcı noktası. Уеб Sitenizde girdiğiniz içerikler hem yazı tipi açısından uygun olmalı, hem rengi uyumlu olmalı, hem de aranan cevabı direkt olarak vermesi. Bunun yanında seo uyumlu olmalı.
bg_BGBulgarian